0537 955 47 42
0537 379 41 41
0312 381 08 08

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranmak İstediğiniz Saat

" Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık. "
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41 - 0 312 381 08 08

Türkiye Nakliyat
Keçiören Nakliyat

GİRESUN NAKLİYAT


Kurumsal Nakliye Hizmeti

Yıllardır uzmanlıkla yürüttüğümüz nakliyat işlerinde, her zaman müşteri memnuniyetini önceliğimiz bilerek çalıştık. Giresun nakliyat olarak, çalışanlarımızı iş ahlakına uygun kişiler olarak yetiştirdik. Bunun için firmamız ve tüm çalışanlarımızın, iyi bir eğitim alarak yenilikleri takip etmelerini sağladık. Keçiören nakliyat ismini, en üst düzeyde hizmet veren bir firma haline getirdik. Emek vererek emanet ettiğiniz tüm taşınırlarınızı, dikkatle ve titizlikle istediğiniz yere ulaştırmayı amaçladık ve bunu yıllardır başarıyoruz.

 

Nakliyat Hizmet Yerleri

Giresun nakliyat olarak, Türkiye'nin her yerine ev, iş ve ofis eşyalarınızı taşıyoruz. Yer ve zaman kısıtlamamız yok. Tüm araçlarımızla, sizlere her an hizmet vermeye hazırız. İster gece, ister gündüz olsun, sizin istekleriniz doğrultusunda işimizi yapıyoruz. Türkiye'nin bir ucundan başka bir ucuna itinayla, sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi yürütüyoruz. Her geçen gün, daha çok büyüme ve gelişme yolunda kendimizi ilerletiyoruz. Böylelikle, kısıtlamaların olmadığı bir hizmet veriyoruz. Hiç bir müşterimizi yetersizlikler yüzünden geri çevirmeyi istemiyoruz. Bunun için daha çok çalışıyoruz.

 

Nakliyat Avantajları

Firmamız, sürekli yenilikleri takip eden yapısıyla, tüm malzemelerini, araçlarını ve asansörlerini son çıkan teknolojiyle birleştirmiştir. Araçlar ve asansörler düzenli olarak bakımdan geçerek, yenilik alanında eksikleri tamamlanmaktadır. Nakliyat sırasında herhangi bir sorun yaşamamak adına, her nakliyat öncesi, Giresun nakliyat ilgililerimiz tarafından son hazırlıklar kontrolden geçmektedir. Böylece karşılaşılabilecek sorunların önüne geçmiş oluyoruz.

 

Taşınma işlerinin zaten masraflı bir durum olduğunun farkındayız. Bu yüzden fiyatlarımızı mümkün olduğunca uygun tutmaya çalışıyor, sizlere bu konuda da bir nebze de olsa yardımcı olmak istiyoruz. Firmamız sizinle önceden iletişme geçerek, taşınırlarınız hakkında gerekli bilgiyi alıyor. Sonrasında sizlerin istekleri doğrultusunda hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. İstekleriniz bizim için önemli. Sizin fikirlerinize bilgimizi ekleyerek bu işi gerçekleştiriyoruz.

 

 Müşterilerimize, dışarıdan biri olarak değil, ailemizden biri olarak yaklaşıyoruz. Bu şekilde işimizi daha çok sahipleniyor ve zevkle yapıyoruz. Bize verdiğiniz emanetlerinizi en iyi şekilde paketleyerek, hasarsız bir teslimat sağlıyoruz. Bunun için kalitesi yüksek paketleme ürünlerini kullanıyoruz.  İş bitiminde sizden aldığımız her türlü fikri, mutlaka değerlendirmeye koyuyoruz.Böylece müşterilerimizi daha iyi anlamaya çalışıyor, yaklaşımlarımızı sizden gelen fikirler doğrultusunda geliştiriyoruz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlara ve istekleriniz doğrultusunda almak istiyorsanız, bizimle mutlaka irtibata geçin. Titiz ve güler yüzlü  hizmet anlayışımızı sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz bizi tercih edin, geri kalan her şeyi bize bırakın

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014