0537 955 47 42
0537 379 41 41
0312 381 08 08

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranmak İstediğiniz Saat

" Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık. "
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41 - 0 312 381 08 08

Türkiye Nakliyat
Keçiören Nakliyat

ORDU NAKLİYAT


Size Özel Taşıma Hizmeti

İster şehir içi olsun, isterse de şehirlerarası nakliyat talebiniz olsun, sizlere profesyonel nakliyat hizmet sunmaktayız. Kurumsal hizmet sunmak amacı ile hizmetlerimiz Avrupa standartlarında olup, sizlere hızlı ve güvenli evden eve taşımacılık hizmetini uzman çalışanlarımız ile sunuyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle sizlere çağrı merkezimizde ki çalışanlarımız önemli detayları sorarak sizlere uygun fiyat tekliflerimizi iletmektedirler. Bu kapsamda bizimle çalışmak istediğinizde adresinize gelerek keşif yapıyor ve taşınacak olan ister ev olsun isterse de iş yeri ya da farklı eşyalar olsun uygun planlama ve proje gerçekleştirilmektedir.

 

Kurumsal, Hızlı Ve Güvenilir Taşımacılık Hizmeti

Taşımacılık konusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Ordu nakliyat firmamız, son teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmeti sunarak yüksek katlı binalarda kolay ve güvenilir taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Eşyalarınıza zarar vermemek adına taşımacılık konusunda uzman çalışanlarımız ile özenle sarıyor ve en küçük zarar vermeden eşyalarınızı yeni adresinize ulaştırıyoruz. Bizimle iletişime geçerek anlaştığımız andan itibaren tüm hizmetlerimizi sizleri memnun etmek ve hizmetlerimizden memnun kalmanız için sunuyoruz.

 

Eşyalarınızı Özenle Sarıyor Ve Koruyoruz

Ağır, hassas ya da büyük her türlü eşyalarınızı olması gerektiği gibi sarıyor ve koruyoruz. Eşyalarınıza zarar vermemek adına Avrupa standartlarına uygun koruyucu sarf malzemeler kullanarak taşımaya hazırlıyoruz. Taşıma öncesinde bize vereceğiniz saat ve günde adresinize gelen ekiplerimiz güler yüzlü ve işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu kapsamda bizden alacağınız tüm taşımacılık hizmetleri Keçiören nakliyat kalitesinde sizlere sunulmaktadır. Bizim için mesafelerin hiçbir önemi yok ve Ordu nakliyat ihtiyaçlarınızda sizlere en hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Taşımacılıkta kaliteye önem veriyorsanız, tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi almaktır. Çağrı merkezimizde ki çalışanlarımızdan başlayarak sizlere nakliyat hizmetini en kaliteli şekilde sunarak evden eve taşımacılıkta profesyonel hizmet sunmaktayız.

 

Hızlı Ve Müşteri Odaklı Hizmet Mi Arıyorsunuz?

Uzun yıllardır evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız aynı zamanda iş yeri taşıma ve stant taşıma hizmetleri de sunmaktadır. Taşımacılıkta birinci kural hızlı sevkiyat ikinci kural ise güvenilir ve hasarsız taşımacılıktır. Bu kapsamda bünyemizde bu iki kuralı birbirinden ayırmaksızın sizlere kurumsal hizmet anlayışı ile taşımacılık hizmetini sunuyoruz. İhtiyacınız olan Ordu nakliyat ya da diğer illere nakliyat olsun, tüm taşımacılık hizmetimizi kurumsal hizmet anlayışı ile sunuyoruz. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bize çağrı merkezimizden ulaşabilir ve kaliteli taşımacılık hizmetinin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014