0537 955 47 42
0537 379 41 41
0312 381 08 08

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranmak İstediğiniz Saat

" Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık. "
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41 - 0 312 381 08 08

Türkiye Nakliyat
Keçiören Nakliyat

TRABZON NAKLİYAT


Size Özel Profesyonel Hizmet Anlayışı

Yıllardan beri nakliyat konusunda kalitede öncülüğü amaçlayan firmamız, Türkiye'nin her yerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Nakliyat, doğru zamanda, doğru yere, doğru taşınır malzemeleri ulaştırma amacıyla gelişmeye açık bir sektördür. Trabzon nakliyat olarak, uzmanlık alanında bu gelişmeleri sıkı bir şekilde takip ederek büyümeyi, müşteri memnuniyetini ve profesyonelliği amaçlayan bir kurumuz. Müşterilerimizin isteklerini önceden belirleyerek, uyun planlama ile işimize başlıyoruz. Kurumsal alanda her türlü eğitimi ve değişimi takip edip, katılım sağlıyoruz. Şirketimizi profesyonelleşme yolunda daha da ileriye taşıyoruz.

 

İş yerinizi, evinizi, ofisinizi istediğiniz yere memnuniyet ve dikkatle taşıyan Keçiören nakliyat olarak, fiyatları mümkün olduğu kadar taban seviyesinde tutmayı hedefliyoruz. Maddi açıdan siz değerli müşterilerimiz için gerekli her türlü kolaylığı yapmaktan kaçınmıyoruz. Firmamız ile bağlantınız sonrasında, sizleri artık Trabzon nakliyat ailesinin bir üyesi olarak görüyor, hizmetimizi buna uygun koşullarda sağlıyoruz. İyi ilişkilerin, yapılan işe değer kattığının bilincindeyiz. Bu yüzden, işimizi en iyi şekilde yapmak için en ince detayları kaçırmıyor, titizlikle işliyoruz. Firmamız, teknolojinin her türlü yeniliğinden yararlanarak, taşınabilir malzemelerinize verilebilecek zararı en aza indiriyor. Asansör taşıma sistemiyle, eşyalarınızın nereye taşınacağı önemli değil. Daha kısa sürede, daha kolay ve iyi bir nakliyat gerçekleştirmiş oluyoruz. Trabzon nakliyat olarak, taşınabilir malzemelerinizi en iyi ve sağlam şekilde paketleyip aracımıza yerleştiriyoruz. Kırılabilecek ve darbeyle zedelenebilecek eşyalarınız için daha donanımlı koruyucular kullanıyoruz. Bu konuda tüm çalışanlarımızı ayrıca bir eğitimden geçiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve iş ahlakına uygun uzman personelimiz ile işimizi başarıya taşıyoruz.

 

Nakliyat Çalışma İlkeleri

Dürüstlük: Tüm çalışanlar yaptıkları işin bir emanet eylemi olduğunu bilir, buna uygun şekilde davranır. Müşteri firmamızla irtibata geçtikten sonra, tüm taşınabilir eşyaları firma personelinin kontrolü ve emanetindedir.

 

Gizlilik: Taşınabilir her şey, müşterinin özelidir ve firma personeli bu özeli işgal etmemeli, gizliliğini korumalıdır.

Sorumluluk Bilinci: Tüm çalışanlar, bahsi geçen saat ve mekan kavramlarına sorumlu olmalı, hiçbir şekilde kendi kontrolünde bilinçsizce değişiklik yapmamalıdır.

 

Müşteri İle İyi ve Ölçülü İlişkiler: Tüm çalışanlar, müşterileri ailesinden biri olarak görüp, gerekli olan saygı, hoşgörü ve mesafeyi korumalı, kaba ve sert konuşmalardan kaçınmalıdır.

 

Nakliyat Hizmet Sınırları

Firmamız, Türkiye'nin her yerine gerekli özen ve hassasiyeti koruyarak hizmet vermektedir. Telefon numaralarından her saat bize ulaşabilir, gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Firmamız ile çalışmaya karar verdiğiniz anda, sizin isteklerinizi ön planda tutarak, karşılıklı bir planlama yapıyoruz. Nakliye işlemleri, sizin istekleriniz ve bizim profesyonel bilgi ve becerimiz ile gerçekleşiyor. Detaylı bilgiye ulaşmak ve profesyonel bir hizmet almak için bizimle irtibata geçin

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014