0537 955 47 42
0537 379 41 41
0312 381 08 08

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranmak İstediğiniz Saat

" Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık. "
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41 - 0 312 381 08 08

Türkiye Nakliyat
Keçiören Nakliyat

ERZURUM NAKLİYAT


Nakliyat Hizmetinde Kurumsal Taşıma Yöntemleri

Erzurum nakliyat olarak, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Çünkü müşteri memnuniyeti altında bir çok iş kurallarımız toplanıyor. Bunlar; iş ahlakı, gizlilik, dürüstlük ve personel-müşteri ilişkileridir. Bu kurallar altında işimizi, daha sorunsuz ve profesyonelce yapıyoruz. Erzurum nakliyat çalışanlarımız, iş ahlakı konusunda öncelikle işine sahip çıkan ve mevcut işlerinde üstlerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirme bilincine sahiptir. Güler yüzle verdikleri hizmetin sonunda, arkalarında  memnun müşteriler bırakmayı hedeflemişler bu hedefi daima yerine getirmişlerdir. Müşterilerinin emanetleri konusundaki özel anlayışını benimsemiş olan Keçiören nakliyat çalışanlarımız, her türlü gizlilik unsuruna önem vererek çalışmaktadır. Firmamızın bugüne kadar kurallarına bağlı ve titiz bir çalışma hayatı olmuştur. Erzurum nakliyat olarak, verdiğimiz sözün ve yaptığımız işin daima  arkasındayız. Yerine getirmeyeceğimiz hiç bir konuda verilmiş sözümüz yoktur. Mümkün olduğunca müşterilerimizin istek ve ricalarını gerçekleştirmeyi amaçladık. Bunun için çalıştık. Gerek personelimiz, gerekse üst düzey çalışanlarımız, müşteriye gerekli derecede saygı ve dürüst bir diyalog halinde hizmetlerini yürütmektedirler.

 

Nakliyat Hizmet Sınırları

Firmamız ev ve iş yerinize ait tüm nakliye işlerinizi, paketlemeden montaja kadar detaylı ve dikkatli bir şekilde yürütmektedir. Yer ve zaman ile ilgili hiç bir kısıtlamamız yoktur. İstediğiniz her yere, her saat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İşimiz, sizin işinizi kolaylaştırmak ve mümkün olduğu derecede sizlere yardım  sağlamak. Bu yüzden yaptığımız iş ile ilgili hiçbir şekilde bir sınırlama getirmiyoruz. Siz isteyin, biz

 

Nakliyat Hizmetlerinin Farkı

Nakliyat alanında liderliği amaçlayan firmamız, yerine getirdiği her işte tüm yetki ve sorumluluklara sahiptir. En çok tercih edilme sebeplerimizden biri de budur. Nakliyattan önce sizlerle olan konuşmalarımızda, eksiği asla olmayan, fazlasını elimizden geldiğince yapan bir firmayız. İşimiz ile ilgili tüm gereklilikleri biliyoruz. Bu konuda uzmanız. Sizin aklınıza gelmeyen her konuda sizlere hatırlatma yaparak, hizmetlerimizin bir özetini sunuyoruz. Firma araçlarımızı, gerekli olan tüm cihaz ve malzemelerimizi tam donanımlı, birinci kalite ürünlerden oluşturduk. Her nakliye öncesi, kullanacağımız araçları ve asansörleri düzenli olarak kontrolden geçirerek, olası sorunları ortadan kaldırmış oluyoruz. Sizlerin güveni bizim için önemli. Bu güveni boşa çıkarmamak için yıllarca uğraştık. Şimdiye kadar yaptığımız işlerin hiç birinde sorun yaşamadık. Müşterilerimizden hep iyi geri dönüşler aldık. Fakat biz, bizde olmayan uygulamalar ile ilgili geri dönüşleri de, firmamız adına iyileştirme çalışmaları için bekliyoruz. Bu, bizim için, sizlerin de fikirleri altında işimizi daha iyi yapmamızın anahtarı olacaktır.

 

 Firma olarak, sizlerin güvenli bir nakliye çalışmaları içinde olmanızı istiyoruz. Bu yüzden nakliyat adına tüm güvenlik donanımlarına sahibiz. İşimizi önemsiyor, sizler için iyi bir çalışma sunuyoruz. Emanetlerinizin güvenle taşınması için hemen bizi arayın.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014