0537 955 47 42
0537 379 41 41
0312 381 08 08

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranmak İstediğiniz Saat

" Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık. "
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41 - 0 312 381 08 08

Türkiye Nakliyat
Keçiören Nakliyat

GAZİANTEP NAKLİYAT


Nasıl Taşınacağım Korkusunu Aşın

Konu nakliyat hizmeti olunca her çeşit taşınma işleminde en rahat en sorunsuz bu karmaşayı atlatmak yegane arzudur. Karşı taraftan bir nakliyat şirketi de müşterisini gülümseyen yüzlerle ardında bıraktığında yaptığı işten yansıttığı güvenden dolayı huzurludur. Gaziantep nakliyat bu konudaki güvenilirliği yıllar boyunca kazanmış bir firma olarak kalitesini konuşturmayı başarmıştır. Taşımacılık sektöründe önem verilen yegane konu müşteri memnuniyetidir. Başarı, işi bitirdikten sonra her şey için teşekkür eden ve kesinlikle tavsiye edeceğini söyleyen müşteridir. Diğer yandan müşterinin en ufak bir memnuniyetsizliği de prensipler ve iş doğrultumuz arasında dikkate aldığımız bir konudur. Zira tek amacımız belirtilen eksiğin giderilmesidir. Ev taşınması çok zordur, bu zorluğun bir nakliye şirketine emanet edilmesi demek en ufak maddi ya da manevi kayıp olmadan işi yapıp teslim etmek demektir. Eşyalarınız sizin değeriniz olduğu kadar bizim için de aynı değerdedir. Hasar görme riskini sıfıra indirgeme adına yüksek katlarda gerçekleşen taşınma süreçlerinde mutlaka asansör kullanarak değeri koruruz. Gaziantep nakliyat ile çalışmaya karar verdiğinizde aynı zamanda ödeme kolaylığı da yaşayacağınız aşikar bir durumdur.

 

Taşınma süreci fazlasıyla stres yükleten bir durumdur. Sektörde bir sürü nakliyat firması vardır ancak eşyalarınızı kime emanet etmeniz gerektiği cevabı olmayan kocaman bir sorudur. Kuşkusuz etraftan duyulan olumsuz tecrübeler de bu sıkıntıların artmasında etkendir. Dikkatsizce taşınan eşyalar olsun, kaba ve yakışıksız olan davranışlar olsun, ekstra çıkarılan masraflar olsun ve en önemlisi muhatap birisine ulaşamamak olsun; bunların hepsi bir müşteri için düşünce karmaşası yaratan konulardır. Gaziantep nakliyat sürekli büyümek yerine müşteriye kaliteli hizmet vermek ilkesiyle gelişmiş bir firma özelliğindedir.

 

Çalışma Prensipleri

Prensiplerin başında sorumluluk gelir. Taşınmada en baştan en sona kadar tüm işin sorumluluğu nakliye firmasının üstlenmesi gereken bir durumdur. Profesyonellik ikinci önemli prensiptir. Kural ve sözleşmeler dahilinde iş yürütülür. Eşyalarını profesyonelce taşınması demek tecrübeli çalışanların olma prensibinden geçer. Elbette istenmese de taşınma esnasında hasar durumları söz konusu olabilir. Hasar garantisinin müşteriye güvence olarak verilmesi esas noktadır. Ve müşteri memnuniyeti en önemli prensiptir. Anlaşma imzalandığı andan itibaren en ufak bir memnuniyetsizlik doğmaması adına çalışmayı sürdürmek tek misyondur.

 

Montajı Uzmanlık Gerektiren Unsurlar

Beyaz eşyalar, stor perdeler, klimalar, duvara bağlı ürünler uzmanlık gerektiren parçalardır. Bunu da ancak elemanları özenle seçilmiş bir nakliyat firması bünyesi müşterisine verebilir. Demonte durumlarında personel tarafından doğru yapılmadığı takdirde ürünün hasar görme olasılığı çok yüksektir.

 

Deneyimli kadrosuyla, pratik çözümleriyle,müşteri memnuniyeti ön planda tutma, zamanında güvenilir ve kaliteli hizmet sunma vizyonu ve alanında profesyonelliğimizle, müşterilerimize kattığımız değerle var olmanın etkili bir güç olduğunu benimseyen ve bu bilinçle hareket eden bir firma olarak Keçiören nakliyat nakliye sektöründe her zaman başarı ve idealleri ile var olan bir firmadır. Profesyonel, kaliteli ve hızlı hizmetimiz sayesinde sektörde adımızın bu noktalar dahilinde anılması demek misyonumuzu tamamlamış olduğumuzun yegane göstergesidir.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014