0537 955 47 42
0537 379 41 41
0312 381 08 08

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranmak İstediğiniz Saat

" Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık. "
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41 - 0 312 381 08 08

Türkiye Nakliyat
Keçiören Nakliyat

İSTANBUL NAKLİYAT


Ev Taşımanın En Kolay Yöntemi

İstanbul nakliyat firmamız, daima alanında lider olma yolunda ilerlemiş, işini layığıyla yerine getiren bir kurumdur. Kurumumuz, belli kurallar doğrultusunda çalışanını yetiştiren, yeniliklere açık ve teknolojiyi yakından takip eden bir tutum sergilemektedir. Bu şekilde çalışmak bize, önümüze yeni hedefler koyma yolunda sağlam adımlar atmamızı sağlamıştır. Bu yüzden firmamıza ait kurallar, hiç bir çalışan tarafından bedelsizce göz ardı edilemez. Müşterilerimizin bizi tercih ederek bizlere duyduğu güveni tehlikeye atabilecek her türlü durumdan uzak duruyoruz. Müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı düzenli olarak hatırlıyor, gerekli durumlarda yeni kurallar koyarak olabilecek sorunları ortadan kaldırıyoruz. 


İstanbul nakliyat olarak, müşterimizin emanetini en iyi şekilde teslim etmeyi amaçlıyoruz. Bunun için katıldığımız yenilikçi çalışmalar, sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmamızda bize yardımcı oluyor. Keçiören nakliyat adına yaptığımız tüm taşıma işlerinde, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz ile işbirliği içerisinde hareket ederek, yaptığımız işi sorunsuz bir şekilde sonuca ulaştırıyoruz.


İstanbul Nakliyat Hizmetlerinin Diğer Firmalardan Farkı

İstanbul nakliyat olarak; temeli, dürüstlük, işe-müşteriye sadıklık ve gizlilik ilkelerine dayalı bir çalışma hayatı oluşturduk. Tüm firma çalışanlarını, ilkelerine ve sorumluluklarına bağlı olarak yetkilendirdik. Bunun için tüm çalışanları yakından takip ederek, müşterilerimizden gelen herhangi bir geri dönüşü değerlendirmeye aldık. Şuana dek, yaptığımız tüm iyileştirmeler, sorunu çözmeye yönelik değil, çalışmalarımızın daha iyisini yapmaya yönelik oldu. En başından beri, firma olarak profesyonelliği amaç edinerek, kendimizi sürekli geliştiren bir firma sorumluluğunu üstlendik. En kaliteli koruyucuları kullanarak, daha donanımlı cihazlarla sorunsuz bir nakliye sağlıyoruz. Taşıdığımız her şeyde, insan emeği olduğunu bilerek hareket ediyoruz. Bu da bizim işe ve müşteriye sadıklık ilkemizi güçlendiriyor. 


İstanbul Nakliyat Ücret ve Çalışma Zamanı Bilgileri

Firmamız, fiyatlarını mümkün olduğunca en alt seviyede tutarak, müşterilerine taşımacılık konusunda gerekli kolaylığı sağlamayı hedeflemiştir. Gerekli sayıda araç temini yapıldığından, istediğiniz her an her yere nakliye işlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.Telefon numaralarımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.


 Sizlere daha iyi bir hizmet kalitesi sunmak için çalışıyor, kendimizi ve araçlarımızı geliştiriyoruz. Teknolojinin her türlü yeniliğinden faydalanarak, daha kısa sürede, daha sağlıklı hizmet veriyoruz. Biliyoruz ki, zamanınız ve bize teslim ettiğiniz emanetleriniz değerli. Bunun bilincinde olarak çalışıyoruz. Müşterilerimizin isteklerini karşılıyor, fikirlerini değerlendiriyoruz. İstek ve görüşleriniz, yaptığımız iyi işlerin temelidir. Eğer bunları göz ardı etmiş olsaydık, alanında lider ve uzmanlığı yakalayan bir firma olamazdık. Başarımız asla tesadüf değil, bize duyduğunuz güvenin kanıtıdır.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014