0537 955 47 42
0537 379 41 41
0312 381 08 08

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranmak İstediğiniz Saat

" Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık. "
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41 - 0 312 381 08 08

Türkiye Nakliyat
Keçiören Nakliyat

ÇANAKKALE NAKLİYAT


Taşımacılıkta Güven Farkı

Bir nakliyat şirketi ister ev taşımacılığı olsun ister kurumsal taşımacılık söz konusu olsun bilinçli kimliğinden asla ödün vermemelidir. Kurumsal bir kimlik sahibi olmanın değerini müşterimize iletmenin farkındalığını oturtmuş bir firma olarak, hizmetlerimizde ilkemizden vazgeçmediğimiz aşikar bir durumdur. Sektörde maalesef ki, işi bilenler arasında bir de bilmeyen bir sınıf vardır ki, bizler arasında profesyonellikten uzak halleriyle kaybolmaya çalışırlar. Belki bir iki iş alırlar ama bir noktada tıkanırlar ve bu da müşterinin vetosudur. Çünkü müşteri her şeyi o kadar çabuk algılar ki, kim profesyonel kim acemi, kim insan sarrafı kim değil her şey tamamıyla ortadadır. Çanakkale nakliyat işte biz bu noktalar doğrultusunda vizyonumuz ve misyonumuz paralelinde yürüyen bir firmayız.

 

Fuar Taşımacılığı Farkı

Profesyonel bir nakliyat şirketi fuar taşımacılığı gibi önemli bir noktada da farkını ortaya koyandır. Fuar eşyalarının zarar görmemesi en önemli etken olduğundan yeni adrese tecrübeli elemanlar tarafından eşyalar parçalara ayrılıp taşınır. Sonrasında bunların fuar alanında aynı profesyonellikle kurulum işlemine geçilir. Müşteri memnuniyetinin belki de zirve yaptığı en önemli taşımacılık alanlarından biridir.

 

Sigortalı Ev Taşıma

Taşınma işlemleri sırasında müşterilerin tereddüt ettiği yegane konu eşyalarının zarar görmesi olasılığıdır. Bu olasılığın mümkün olduğunca sıfıra indirgenmesi konuşmaları yapılsa da her ne kadar profesyonel bir ekip olunsa da beklenmedik durumlar elbette ki yaşanabilir. Bir kırık, çizik ya da kırılma sigorta yapıldığı takdirde firma tarafından karşılanır. Böylelikle yaşanan aksi bir durumda tatsız bir konu yaşanmayacaktır.

 

Taşınma işlemleri sırasında en önemli iki nokta verilen zaman dilimini uygulamak ve ürünlerin paketlenme işlemidir. Hiç kimse ürünlerinin zarar görmesini istemez. Kendi gözü baktığı bir parçanın açıldığında bir ucunun kırıldığını görmek onu yaralar. Zira emanet etmiştir. İşte bu noktalarla karşılaşmak isteyen bir profesyonel ekibe sahip olan Çanakkale nakliyat firması olarak paketlemedeki hassasiyetimiz her zaman ön plandadır. Nakliye araçlarımız anlık olarak firmamızca takipte olup hız limiti belirlendiğinden şoförlerimiz her zaman temkinlidir. Sağlıklı bir şekilde yapılan her taşımacılık kusursuz olarak son bulur. Bizim ilkemiz budur. Başta aldığımız önlemlerle işin sonunda müşterimizden güler yüzle ayrılmak alınması gereken yegane payedir. Alanında uzman bir ekibimiz olduğundan eşyalarınız araçlarımıza bir dizayn şeklinde yerleştirilir. Yapılan ambalajlama da eşyalara zarar gelmesini önleyici niteliktedir. Şunu net söyleyebiliriz ki, Çanakkale nakliyat olarak kusursuz taşımacılıkta tek isim biziz.

 

Bir işin kaliteli olabilmesi için o işe emek verilmesi ve her şeyden önce özen gösterilmesi gerekir. Keçiören nakliyat bu konudaki hassasiyetini uzun yıllardır çalıştığı personeline de katmış olmanın huzuruyla kaliteli işler çıkarmaya devam etmektedir. Sunduğumuz hizmet çerçevesinde aldığımız bir teşekkür ile sağlıklı bir iletişim içinde olduğumuzun bizim için resmi bir göstergesidir.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014