0537 955 47 42
0537 379 41 41
0312 381 08 08

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranmak İstediğiniz Saat

" Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık. "
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41 - 0 312 381 08 08

Türkiye Nakliyat
Keçiören Nakliyat

PURSAKLAR NAKLİYAT


En Uygun Profesyonel Nakliyat

Taşımacılık her alanda mutlaka ilişkisi bulunan sektör haline geldi. Eşyalarınızın taşınırken onların zarar görmemesi için işinin profesyonelce yapan ekibimizle evden eve taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Müşterilerimize zaman ve fiyat anlamında en uygun taşımacılık hizmetini sunuyoruz. Bu hizmeti sunarken siz müşterilerimizin memnuniyetine her zaman önem veriyoruz. Taşımacılık bir yerden bir yere taşıma işleminin yapılması gibi basit bir iş olarak görünse de ,aracı kullanan şoförden nakliyat elemanına kadar işini son derece doğru ve temiz yapan ekibe sahibiz. İşimizi özenle yaparak sağladığımız hizmet karşısında siz de memnun kalan müşterilerimiz arasında yerinizi alacaksınız. Verdiğimiz hizmette en uygun fiyatı sunuyoruz. Taşınacak eşyaların sayısı ve gidilecek mesafe dışında fiyatın artışına etki eden bir durum yoktur. Bir mahalle öteye taşınacaksanız mahalle taşıma hizmetinden, şehirler arası bir taşımacılık söz konusu ise şehirler arası taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  

 

Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Uzman Desteği Alın

Pursaklar nakliyat olarak eşyalarınızı istediğiniz adrese taşırken müşterilerimize her zaman doğru hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı adresinize ulaştırırken dikkatli ve özenli bir şekilde bu işi yapmaktayız. Eşyalarınızda taşımadan kaynaklı hasarların oluşmaması için araçlarımız yük taşımaya uygun tasarlanmıştır. Araçlarımız son derece teknolojik olarak donatılmış olup herhangi bir sorunla karşılaşmamak için bakımları sürekli kontrol edilip yapılmaktadır. Taşımadan kaynaklı problem yaşamayacağınızın teminatını veriyoruz.. Evden eve taşımacılık işinde en önemli unsurlardan biri eşyaların taşınacağı aracı kullanacak şoförün dikkatli ve tecrübeli olmasıdır. Eşyalarınızı araç ile taşırken şoförlerimiz tüm trafik kurallarına uyarak kimsenin hayatını riske atmazlar. Yeni aldığınız ev eşyalarınızın kurulumu için başka bir usta çağırmanıza gerek yok. Daha önce montaj alanında çalışmış tecrübeli ustalarımızla her türlü eşyalarınızın montajlama işlemlerini yapıyoruz.  

 

Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Doğru Adres

Pursaklar nakliyat olarak evden eve taşımacılıkta müşterilerimizin doğru tercih sebebi olmak için çalışıyoruz. Amacımız her daim hizmetten memnun kalan müşterilerinin artmasıdır. Eski evinizden yeni evinize eşyalarınızın dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yapıyoruz. Bu işte uzman kelimesi garip kaçabilir. Uzmanlık gerektirmeyen bir iş gibi düşünülse de eşyalarınızı bilgisi ve tecrübesi bulunmayan çalışanlara kısa süreliğine bile emanet etmek istemezsiniz. Belirlediğiniz süre içerisinde eşyalarınızın taşıma işlemini yaparken siz müşterilerimizin bizden mutlu ayrılması firmamızı çok sevindirecektir. Nakliyatta bir numara olan Keçiören nakliyat firmamız ile her daim hizmetinizdeyiz. Nakliyat işlerinizi en uygun fiyatta yapıyoruz. İstediğiniz sürede eşyalarınızın başına her hangi bir sorun getirmeden taşıyoruz.

 

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014