0537 955 47 42
0537 379 41 41
0312 381 08 08

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranmak İstediğiniz Saat

" Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık. "
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41 - 0 312 381 08 08

Türkiye Nakliyat
Keçiören Nakliyat

BALGAT NAKLİYAT

Evinizde bulunan eşyaların kaliteli malzemelerle paketlenerek yeni yerlerine taşınmasını sağlayan evden eve nakliyat firmaları son derece üstün hizmet almanız için en iyi çözümleri beraberinde getirmektedir. Nakliyat sektörü içinde önemli bir yere sahip olan Balgat nakliyat firmamız sizlere daima en iyi hizmeti sunmak için profesyonel malzeme ve alanında uzman ekip ile birlikte hizmet sunmaktadır. İş ya da sosyal nedenlerden ötürü değiştirmek zorunda olduğunuz yaşam alanlarınız nakliyat firmamız ile üstün kalitede ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni yerlerine taşınmasını sağlamak için öncelikle ekspertiz yapılarak bir taşıma planı oluşturulur. Taşıma planın oluşturulması zaman kaybının önüne geçerek eşyalarınızın kısa sürede cinsine göre uygun olacak şekilde ambalajlanıp paketlenmesini sağlamaktadır. Paketlenen eşyalar yüksek donanımlı araç filolarımıza yerleştirilerek yeni yaşam alanınıza doğru yola çıkılır.


Yeni evinize kısa sürede güvenli bir şekilde taşınmanıza olanak sağlayacak olan firmamız asansörlü araçlar ile hızlı bir şekilde eşyalarınızın yerleştirilmesini sağlar. Balgat asansörlü nakliyat hizmetimiz son derece hızlı, güvenli ve yüksek performanslı bir hizmet almanıza olanak sağlar. Yük taşıma araçları olarak saniye sektöründe uzun yıllar önce kullanılmaya başlayan asansör sistemi son yıllarda nakliyat sektöründe de yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. İnsan gücünün yetersiz kaldığı alanlarda asansörlü sistemler oldukça büyük bir fayda sağlamaktadır. Dar merdivenlerden yüksek binalara eşya taşıma işlemini ortadan kaldıran asansörlü sistemler eşyalarınızın halatlı ve elektrikli bir şekilde güvenli olarak taşınmasını sağlar.


Planlama ile başlayacak olan nakliyat aşaması beraberinde uygulama aşaması olarak karşımıza çıkan ambalajlama ile devam ederken son olarak taşıma ile eşyaların yeni yerlerine yerleştirilmeleri sağlanır. Balgat evden eve nakliyat firmamız ile eşyalarınızın uygun bir planlama ile en iyi şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Eşyalarınızın cinsine göre kırılacak malzemelere uygun paketleme işlemi gerçekleştirerek zarar görme olasılığını ortadan kaldırmaktayız. Alanında son derece tecrübeli ve profesyonel olan ekibimiz tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilecek olan taşıma işlemimiz istekleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza göre uygulanmaktadır. Sizde nakliyat firmamızı tercih ederek güvenli ve rahat taşımacılığın farkını yaşayabilirsiniz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014