0537 955 47 42
0537 379 41 41
0312 381 08 08

Bilgilerinizi Bırakın Biz Sizi Arayalım

Talebiniz Başarı İle Gönderildi

Ad Soyad
Telefon
Aranmak İstediğiniz Saat

" Türkiyenin 81 iline yazlıklara parça sevkiyatı yapılır. ''Ücretsiz exper, sözleşme, ambalajlı ve sigortalı taşımacılık. "
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41 - 0 312 381 08 08

Türkiye Nakliyat
Keçiören Nakliyat

ÇANKAYA NAKLİYAT

Ev Taşıma Konusunda Güvenilir Adres

Hedefimiz olan büyüme ve alanında öncü firma anlayışını yakalayan Çankaya nakliyat firması olarak, işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Özen ve titizliği işimizin bir parçası olarak bilip, gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Nakliyat alanında gerçekleşen tüm gelişmeleri takip ederek, profesyonel anlamda yaptığımız işimizi daha üst düzeylere taşıyoruz. Hedefimize ulaştıkça, önümüze daha güçlü hedefler koyuyoruz. Bilinen kaliteye ve güvene sahip olmak için çalışıyoruz.

 

 Çankaya nakliyat olarak, ev eşyalarınızı, ofis araç gereçlerinizi ve diğer tüm taşınırlarınızı ilk adresten son adrese kadar en iyi koruyucularla kaplayarak işimizi en iyi şekilde tamamlıyoruz. Hizmetlerimizi mümkün olduğunca uygun fiyatlarla sunarak, müşterilerimize zaten külfet olan taşınma işini biz kolaylaştırıyoruz. Firmamız Keçiören nakliyat, personelini en iyi şekilde işe hazırlayıp, müşterilerine titizlikle hizmet vermeyi hedeflemiş, bu hedefine de ulaşmıştır. Son yıllarda artan müşteri memnuniyeti bunun en güzel göstergesidir.

 

Neden Çankaya Nakliyat?

Uygun fiyatları hizmet kalitesiyle buluşturan firmamız, müşterilerinin her türlü isteğine yanıt verebilmektedir. İsteklerinize bilgimizi katarak, yaptığımız işi iyi ve dikkatli bir şekilde yerine getiriyoruz. Bizim için işimizi sorunsuz ve hasarsız tamamlamak önemli. Ancak bu şekilde hedeflerimize ulaşabileceğimizi biliyoruz. Personelimizi, müşteri hakları ve sorumluklarının bilincinde olarak yetiştiriyoruz. Saygılı ve dikkatli davranışlar içerisinde olan personeli Çankaya nakliyat ailesine alıyoruz. Bu anlamda, gerek konuşma, gerek davranış açısından firma personelimiz ile hiç bir sorun yaşamıyorsunuz.

 

Tam donanımlı araçlara sahip olan firmamız, teknolojik gelişmeleri nakliyat alanının her aşamasında kullanmaktadır. Bu şekilde hem daha kaliteli bir hizmet, hem de kısa sürede zamandan tasarruf ettiren bir çalışma gerçekleştirmektedir. Daima müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuş, küçük bir geri dönüşü bile iyileştirme çalışmalarımıza dahil etmişizdir. Gerekli görülen durumlarda değil, düzenli olarak durum değerlendirmesi yaparak, işimizi eksiksiz bir başarıya ulaştırmayı amaçladık. Bu amacı en kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz. Almış olduğumuz malzemelerin kalitesini düzenli olarak kontrol ediyor, iyi hizmet alamadığımız ürünleri daha iyisi olduğunu düşündüğümüz ürün ile değiştiriyoruz. Personelimiz ile sürekli temas halinde olup, karşılaşılan yada karşılaşılabilecek sorunlar ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alışverişinde bulunuyoruz.

 

Firmamızın Çalışma Saatleri

 Firmamız 7/24, Türkiye sınırları içerisinde uzak-yakın mesafe gözetmeksizin, her türlü taşıma işlerinizi gerçekleştirmektedir. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Kaliteli ve güvenli hizmet almak sizin de hakkınız. Yeterli sayıda araç ve personel kapasitesine sahip olan firmamız, sizi bekletmeden tüm nakliye işlerinizi kısa sürede gerçekleştirir. Sizlere iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat 2014